
De Amflow PX Carbon is een lichte full-power e-MTB met de krachtige Avinox M2S, een geïntegreerde 700Wh-accu en 160 mm veerweg voor en 150 mm achter. De serie bestaat uit de Amflow PX Carbon en de luxere Amflow PX Carbon Pro. De prijzen beginnen bij €6.999.
Beide uitvoeringen hebben dezelfde M2S-motor met maximaal 150 Nm, dezelfde 700Wh-accu, dezelfde 12A-snellader en dezelfde Magura Gustav Pro-remmen. De Pro is dus niet krachtiger. De meerprijs zit vooral in de Fox Factory-vering, SRAM X0-aandrijving, carbon wielen en carbon cockpit.
Op deze pagina lees je alles over de Amflow PX-serie: motor, accu, gewicht, geometrie, rijdoel, voordelen en nadelen. Onderaan vergelijken we de PX Carbon en PX Carbon Pro en leggen we uit welke uitvoering de beste keuze is.
De Amflow PX is een sportieve all-mountain e-MTB die veel motorvermogen combineert met een relatief laag gewicht. Met 160/150 mm veerweg zit hij tussen een trailbike en enduro e-MTB in.
De PX is lichter, slanker en sportiever dan de Amflow PR. Hij is vooral gemaakt voor rijders die veel waarde hechten aan wendbaarheid, klimmen en een natuurlijker mountainbikegevoel, maar geen concessies willen doen aan motorvermogen.
De fiets is geschikt voor Nederlandse trails, technische singletracks, Ardennen, Sauerland, Alpen en bikeparks. Door de uitgebreide geometrieverstelling kan het karakter worden verschoven van speels en direct naar stabiel en afdalinggericht.
Het volledige PX-frame, inclusief voorframe, achterbrug, links, lagers en bevestigingsmateriaal, weegt volgens Amflow in maat M ongeveer 2,4 kg.
Het frame is ontworpen rond een vaste geïntegreerde accu. Hierdoor kon Amflow de onderbuis slanker houden dan bij de PR met uitneembare accu. De gewichtsverdeling blijft compact rond het midden van de fiets.
De Carbon Pro heeft een opgegeven compleet gewicht vanaf ongeveer 20,6 kg in maat M en tubeless configuratie. Onafhankelijke tests van grotere maten komen hoger uit; voor een maat L is ongeveer 21,4 tot 21,8 kg gemeten. Het exacte gewicht hangt dus af van maat, banden, pedalen en configuratie.
Zowel de Amflow PX Carbon als PX Carbon Pro gebruikt de Avinox M2S. De motor levert in Boost maximaal 150 Nm en 1.500 watt piekvermogen. Buiten de tijdelijke Boost-functie kan het systeem maximaal 130 Nm en 1.300 watt leveren.
De M2S weegt ongeveer 2,59 kg. Boost kan maximaal 60 seconden actief blijven en schakelt daarna terug naar de eerder gekozen ondersteuningsstand.
De motor is niet alleen sterk, maar ook uitgebreid instelbaar. Via het display en de Avinox Ride-app kunnen de ondersteuning, het reactievermogen en andere parameters worden aangepast. Voor technische beklimmingen is een gecontroleerde afstelling vaak belangrijker dan maximaal vermogen.
De PX gebruikt een speciaal ontwikkelde geïntegreerde accu van 700 Wh. De accu weegt ongeveer 3,18 kg en is niet bedoeld om dagelijks uit de fiets te halen.
De vaste constructie helpt bij het lage gewicht en de slanke vorm van de onderbuis. Daar staat tegenover dat de complete fiets bij een stopcontact moet kunnen staan. Wie de accu los in huis wil opladen, is met de Amflow PR beter uit.
De 700Wh-accu is vast geïntegreerd. Hij kan voor servicewerk worden verwijderd, maar is geen dagelijkse wisselaccu. Voor normaal opladen blijft de batterij in de fiets.
Voor de maten L, XL en XXL ondersteunt de PX-serie volgens Amflow een optionele RS600-batterij. Daarmee kan de totale beschikbare capaciteit oplopen tot 1.300 Wh. De extra accu wordt los verkocht en verhoogt vanzelfsprekend het gewicht.
Beide PX-uitvoeringen worden geleverd met de Avinox 12A/508W-snellader. Daarmee kan de 700Wh-accu aanzienlijk sneller worden geladen dan met een traditionele 4A-lader.
Dit is belangrijk voor rijders die tijdens een lunchpauze willen bijladen of op één dag meerdere ritten maken. De exacte laadtijd hangt af van temperatuur, accustatus en batterijmanagement.
De Amflow PX heeft 160 mm veerweg aan de voorkant en 150 mm achter. Het frame gebruikt een Horst Link-achtervering met een dempermaat van 210 x 55 mm.
Deze combinatie biedt voldoende reserve voor technische afdalingen en bikeparkgebruik, maar blijft breed inzetbaar voor normale trailritten. De standaard PX gebruikt Fox Performance-vering. De Pro krijgt de uitgebreider instelbare Fox Factory-variant.
De standaard PX heeft een Fox 36 Performance met Grip-demper en een Fox Float X Performance-achterdemper. Deze combinatie is relatief eenvoudig af te stellen en levert voor de meeste rijders ruim voldoende controle.
De Pro heeft een Fox 36 Factory met Grip X2-demper en een Fox Float X Factory. De Grip X2 biedt afzonderlijke instellingen voor hoge- en lagesnelheidscompressie en hoge- en lagesnelheidsrebound.
Ervaren en snelle rijders kunnen de Factory-vering nauwkeuriger afstemmen. Voor recreatieve rijders is meer verstelbaarheid niet automatisch beter: een verkeerde afstelling kan het rijgedrag juist verslechteren.
De Factory is uitgerust met een Fox Podium voorvoork. en Grip X2 demper.
De Amflow PX kan op drie plaatsen worden aangepast:
Hiermee zijn theoretisch maximaal 40 combinaties mogelijk. De standaard balhoofdhoek is 64,2 graden en kan met verstelbare balhoofdcups één graad vlakker of steiler worden gezet. De achtervork kan van ongeveer 438 tot 451 mm worden aangepast. Het bottom bracket heeft een hoge en lage stand.
Een vlakkere balhoofdhoek en langere achterkant geven meer stabiliteit. Een steilere balhoofdhoek en kortere achtervork maken de fiets sneller van richting en actiever in korte bochten.
MaatReachStackWielbasisZitbuishoogteM455 mm622 mm1.231 mm415 mmL478 mm632 mm1.259 mm427 mmXL503 mm646 mm1.290 mm447 mmXXL528 mm659 mm1.322 mm466 mm
De reach loopt duidelijk op tussen de maten. Kies daarom niet alleen op lichaamslengte. Binnenbeenlengte, armlengte, ervaring en voorkeur voor speelsheid of stabiliteit moeten in het maatadvies worden meegenomen.
Standaard staat de PX op een 29-inch voorwiel en een 27,5-inch achterwiel. Deze mullet-opstelling combineert grip en rollover aan de voorkant met een beweeglijkere achterkant.
Het frame kan ook met een 29-inch achterwiel worden opgebouwd. Dankzij de instellingen voor achtervorklengte en bottom-brackethoogte kan de geometrie op de grotere achterwielmaat worden afgestemd.
Kies mullet voor een speelser karakter en meer ruimte achter het zadel. Kies full 29 inch voor maximale rust, tractie en rollover op snelheid.
Zowel de PX Carbon als PX Carbon Pro heeft Magura Gustav Pro-vierzuigerremmen met 203mm-remschijven van 2,5 mm dik.
Dat is een opvallend sterke standaardafmontage. De remmen zijn gemaakt voor zware e-MTB-belasting en bieden veel remkracht, hittebestendigheid en controle tijdens lange afdalingen.
De PX gebruikt een geïntegreerd 2-inch OLED-kleurenscherm en draadloze bedieningsknoppen aan beide zijden van het stuur.
Belangrijke functies zijn:
De Pro bevat gratis IoT-connectiviteit. Bij de standaard PX kan voor mobiele IoT-functies een afzonderlijke nanosim nodig zijn. Controleer bij aankoop welke diensten en abonnementen in Nederland actief zijn.
De PX komt het beste tot zijn recht bij rijders die een lichte en krachtige fiets voor klimmen én afdalen zoeken. Voor uitsluitend vlakke XC-routes biedt hij meer veerweg, grip en motorvermogen dan strikt noodzakelijk.
De combinatie van een M2S met maximaal 150 Nm en een compleet gewicht rond 20 tot 22 kg is bijzonder voor een full-power e-MTB.
Ook de standaard PX Carbon krijgt de M2S. Je hoeft dus niet de Pro te kopen om maximaal motorvermogen te krijgen.
Beide modellen worden geleverd met de 12A/508W-lader.
De Magura Gustav Pro-remmen passen goed bij het hoge motorvermogen en technisch terrein.
Met maximaal 40 combinaties kan het karakter sterk aan rijstijl en terrein worden aangepast.
De wielmaat kan worden aangepast zonder het frame te vervangen.
Navigatie, hartslagsturing, motortuning, beveiliging en draadloze updates zijn geïntegreerd.
Je moet de complete fiets bij een stopcontact kunnen plaatsen. Wie de accu los wil opladen of wisselen, kan beter naar de Amflow PR kijken.
De PX Carbon Pro kost €3.000 meer dan de standaard PX, terwijl motor, accu, lader, frame en remmen gelijk zijn.
De accu is lichter en compacter, maar heeft minder capaciteit dan de 800Wh-accu van de PR. Rijders die maximale actieradius zoeken moeten dat meewegen.
Niet iedere combinatie werkt even goed voor iedere rijder. Laat grote geometriewijzigingen zorgvuldig uitvoeren en leg de gekozen instelling vast.
De Grip X2-demper van de Pro biedt veel mogelijkheden, maar alleen wanneer de instellingen correct worden gebruikt.
De Amflow PX Carbon kost vanaf €6.999. Hij heeft dezelfde motor, accu, lader, remmen en framegeometrie als de Pro, maar gebruikt betaalbaardere Performance-vering, SRAM S1000 en aluminium wielen.
De standaard PX biedt voor veel rijders de beste verhouding binnen de serie. Je levert niet in op motor, accu, remkracht of geometrieverstelling. De Performance-vering is bovendien eenvoudiger goed af te stellen.
De Amflow PX Carbon Pro kost vanaf €9.999. De Pro is gericht op rijders die direct de lichtste en meest hoogwaardige complete uitvoering willen.
→ Bekijk de Amflow PX Carbon Pro
De Pro biedt vooral meer instelbaarheid, luxere onderdelen en een lager gewicht. De carbon wielen reageren directer en de X0 Transmission is lichter en hoogwaardiger. De motorprestaties zijn echter gelijk aan die van de standaard PX.
De Amflow PX Carbon factory kost vanaf €13.990. De Factory is gericht op rijders die direct de bergen op willen, of beter.. de berg af willen.
→ Bekijk de Amflow PX Carbon Factory
KenmerkPX CarbonPX Carbon ProPrijsVanaf €6.999Vanaf €9.999MotorAvinox M2SAvinox M2SMotorvermogen150 Nm / 1.500 watt150 Nm / 1.500 wattAccu700 Wh, geïntegreerd700 Wh, geïntegreerdLader12A / 508W12A / 508WVoorvorkFox 36 Performance GripFox 36 Factory Grip X2AchterdemperFox Float X PerformanceFox Float X FactoryAandrijvingSRAM S1000 TransmissionSRAM X0 TransmissionRemmenMagura Gustav ProMagura Gustav ProWielenXMA-30 aluminiumXMC-30 carbonStuurAluminiumCarbonBeste keuze voorPrijs-prestatieLaagste gewicht en topafmontage
Kies de Amflow PX Carbon wanneer je vooral het lichte frame, de M2S, de 700Wh-accu en sterke remmen wilt. Omdat deze kernonderdelen gelijk zijn aan die van de Pro, is de standaard PX voor de meeste rijders de rationeelste keuze.
Kies de Amflow PX Carbon Pro wanneer je bewust de Fox Factory-vering, SRAM X0, carbon wielen en het laagst mogelijke complete gewicht wilt. De meerprijs is vooral te rechtvaardigen voor ervaren rijders die de extra instelbaarheid en directe wielset daadwerkelijk benutten.
Kies de Amflow PX Carbon Factory als je alleen Enduro routes pak in de bergen. Dit model is is het topmodel, maar betekent niet dat deze voor de Nederlandse routes geschikt is, integendeel zelfs.
De keuze tussen PX en PR draait vooral om gewicht tegenover accuflexibiliteit.
Kies de PX wanneer je een lichtere, slankere en sportievere e-MTB wilt. De geïntegreerde 700Wh-accu houdt het gewicht laag en de M2S levert maximaal vermogen.
Kies de PR wanneer je de accu dagelijks wilt kunnen verwijderen, 800 Wh belangrijk vindt of een lagere aanschafprijs zoekt. De PR is zwaarder en heeft een grotere onderbuis, maar is praktischer voor losse acculading en wisselen.
Bekijk ook onze uitgebreide pagina over de Amflow PR Carbon en PR Carbon Pro.
De Amflow PX Carbon combineert uitzonderlijk veel motorvermogen met een relatief laag gewicht en serieuze trailonderdelen. Vooral de standaard PX valt op: hij gebruikt dezelfde M2S, accu, snellader en Gustav-remmen als de veel duurdere Pro.
De vaste accu is het belangrijkste praktische nadeel. Ook is 700 Wh minder dan de 800 Wh van de PR. Voor rijders die een licht en sportief rijgevoel belangrijker vinden dan een wisselaccu, is de PX echter de logischere Amflow.
De Amflow PX Carbon kost vanaf €6.999. De PX Carbon Pro kost vanaf €9.999.
Zowel de PX Carbon als PX Carbon Pro heeft de Avinox M2S met maximaal 150 Nm en 1.500 watt in Boost.
Motor, accu, lader, frame en remmen zijn gelijk. De Pro heeft Fox Factory-vering, SRAM X0, carbon wielen, een carbon stuur en luxere afwerking.
De PX heeft een geïntegreerde Avinox FP700-accu van 700 Wh. De accu weegt ongeveer 3,18 kg.
Niet voor dagelijks gebruik. De accu is vast in het frame geïntegreerd en de fiets wordt via de laadpoort opgeladen.
Amflow geeft voor de lichtste Pro-configuratie in maat M ongeveer 20,6 kg op. Onafhankelijke metingen van maat L liggen rond 21,4 tot 21,8 kg.
Beide uitvoeringen hebben 160 mm veerweg voor en 150 mm achter.
Ja. Standaard heeft de fiets een 29-inch voorwiel en een 27,5-inch achterwiel. Het frame is ook geschikt voor een 29-inch achterwiel.
Ja. Via het 2-inch display kunnen geïmporteerde routes, afslagmeldingen en afwijkingen van de route worden weergegeven.
Nee. Beide gebruiken dezelfde M2S-motor met maximaal 150 Nm en 1.500 watt. De verschillen zitten in vering, aandrijving, wielen en afwerking.
Kies de PX voor lager gewicht en sportiever rijgedrag. Kies de PR voor een uitneembare 800Wh-accu, praktisch laden en een lagere instapprijs.
Twijfel je tussen PX Carbon en PX Carbon Pro, of tussen PX en PR? De beste keuze hangt af van je gewicht, lichaamsmaten, rijervaring, terrein en behoefte aan een uitneembare accu.
Neem contact op met MTBNOW voor persoonlijk maatadvies, actuele levertijden en de mogelijkheden voor een proefrit. Als officieel Avinox Service Center kunnen we bovendien helpen met diagnose, software, onderhoud en ondersteuning rond het Avinox-systeem.



